«آچــــــــمز»
چراغ روشن شطرنج ایران
به قلم استاد "محمد زارعی"
Levon Aronian Chess World Cup
آرونیان، قهرمان جام جهانی
ا
چس 24 [شطرنج 24]
یک اپلیکیشن عالی شطرنجی
Chess24 Application
ا
بازی با مگنوس کارلسن
Play Magnus Application
پلی چس آنلاین
PlayChess Application
فریتس (نسخه اندروید)
اپلیکیشن فریتز شطرنج
Stockfish Application
چس: آی او اِس - اندروید
Chess.com Application
Follow Chess Application
Shredder Chess Application
تاکتیک های شطرنج (iOS)
Chess Tactics Application
ساعت شطرنج
آی او اِس - اندروید
Chess Clock Application
سایر اپ های شطرنجی
سه باور غلط درباره ی شطرنج
برگردان از "رامان رامتین"
الکساندر آلخین، نابغه ی دوران
با تشکر از "غلامرضا خواجویی نژاد"
گشایش پارسی
به کوشش "مهدی دوستکام"
پايان دومين المپياد ورزشي شطرنج ايرانيان
قهرمانی تیم استان تهران در هردو بخش پسران و دختران دومین دوره المپیاد ایرانیان (جوانان)
پایان المپیاد ورزشی ایرانیان در رده جوانان قهرمانی تیم تهران در هر دور بخش پسران و دختران دومین دوره المپیاد ورزشی شطرنج ایرانیان (جوانان) با قهرمانی تیم استان تهران در هردو بخش پسران و دختران در شهر بجنورد خاتمه یافت. در بخش پسران دومین دوره المپیاد ورزشی شطرنج ایرانیان (جوانان زیر 20 سال)، تیم تهران با کسب 18.5 امتیاز به مقام قهرمانی رسید. پس از تهران تیم های گیلان و آذربایجان شرقی با کسب 18 امتیاز به ترتیب پوئن شکنی بهتر مقام های دوم و سوم مسابقات را از آن خود کردند. همچنین در بخش دختران این رقابت ها تیم استان تهران با کسب 24 امتیاز مقتدرانه در صدر قرار گرفت و تیم های خراسان رضوی و کرمان به ترتیب با 20 و 18.5 امتیاز دوم و سوم شدند. لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات در بخش پسران 149 ورزشکار در قالب 30 تیم و در بخش دختران 119 ورزشکار در قالب 24 تیم طی 7 دور به روش سوئیسی با یکدیگر به رقابت پرداختند. گفتنی است، تیم استان تهران پیشتر در هردو بخش پسران و دختران دومین دوره المپیاد ورزشی شطرنج ایرانیان در رده جوانان که در شهر تبریز برگزار شد به مقام قهرمانی رسیده بود. >> رده بندی تیمی بخش پسران : · تیم اول : استان تهران متشکل از : محمد مولائی، امید نوروزی، محمد خادمی، محمد ابراهیمی، صالح میرزائی سرپرست : رضا مهدی پور (کاپیتان) مربی : پویان دوستکام · تیم دوم : استان گیلان متشکل از : همایون توفیقی (کاپیتان) ، شاهین ساده، بهرنگ برزیگر، عرفان آوخ، امیر صادقی سرپرست : فریدون عزتی مربی : همایون توفیقی · تیم سوم : استان آذربایجان شرقی متشکل از : اصغر گلی زاده (کاپیتان)، علیرضا ارسالی، نیما حسین زاده، جواد صفریان، پدرام حکاکی فرد سرپرست : بیژن حسینی مربی : -
>> رده بندی تیمی بخش دختران · تیم اول : استان تهران متشکل از : ساره تاجیک (کاپیتان)، غزل حکیمی فرد، هما علوی، مونا سعید پور، گلنار محرابی سرپرست : ام کلثوم هاشم زاده مربی : پویان دوستکام · تیم دوم : استان خراسان رضوی متشکل از : میترا حجازی پور، مهشید ارنوایی، نازنین زمانی، مریم وردکار، مرضیه نجیب سرپرست : مرضیه جلال مربی : غزل نعیم آبادی · تیم سوم : استان کرمان متشکل از : نیلوفر سادات نبوی، الهام شیروانی، طوبی درینی، محدثه سادات گلسرخی، صدف ستارزاده سرپرست : - مربی : - دومین المپیاد ورزشی ایرانیان (رده سنی جوانان زیر 20 سال) ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 8 مرداد ماه، 1387 توسط admin
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):
مرتبط باموضوع : مگنوس كارلسن ، ناكام در برابر جوانان پارس ! [ دوشنبه، 8 بهمن ماه، 1386 ] 3382 مشاهده
علوی مقدم بار دیگر دست به مهره شد [ يكشنبه، 26 مهر ماه، 1388 ] 2436 مشاهده
بحران جدی در مسابقات لیگ برتر شطرنج کشور [ شنبه، 16 مهر ماه، 1390 ] 4698 مشاهده
پایان مسابقات انتخابی مدرسه شطرنج تهران [ يكشنبه، 2 مهر ماه، 1391 ] 4053 مشاهده
سيد آرش اكبري نيا قهرمان سريع كشور [ پنجشنبه، 17 آبان ماه، 1386 ] 1948 مشاهده
|
امتیاز دهی به مطلب
|